Kandidater AU 2018-19

Kandidatene lastes inn i tilfeldig rekkefølge hver gang siden åpnes.

Trykk på bildet av kandidaten for å åpne egen side med info hentet fra kandidatskjemaet.

For å åpne siden i ny fane, hold inn ctrl (PC) eller cmd (mac) mens du klikker på bildet.

Klikk her for en samleside over alle kandidatene og deres fulle svar i tilfeldig rekkefølge.

Medlemskandidater

Helene Sylvarnes
Join us!
Kandidater region midt
Marie Charlotte Moilanen Kettunen
Camilla Hatland
Thomas-André Dahl
Alle kandidater AU 2018-19
Vegar Anthonessen
Maren Gullvåg Aasen
Resolusjoner
Cecilie Fredheim
Samarbeidspartnere
Om oss
Morten Nordvik Hovland
Ingeborg Qatarina F. Høimyr
Politiske dokumenter
Bettina Henriette Strand Vik
Sebastian Forslund Sanne
Dokumenter
Anders Brænne
Bli med!
Protected: AU-kandidater til innstillingskomiteen 2019
Thomas Henriksen Leite
About us
Ole Henrik Bach
Henrik Tjore
Parkering ved Campus Haugesund
Contact
SOGNDAL
Adrian Stinessen Haugen
Ressurser
Student Council representatives
Ivar Sørvig Skogheim
Noel-Sophie Schneider
Bendik Bjelke
Astrid Johanne H. Eskeland
Hans Christian Knudsen
Silje Eldegard
Henrik Waage Tjore
Meriem Rahim
Styringsdokumenter
Studenttingsmøter
Victoria Slaymark
Utmelding av verv
Joakim Sunde Fossheim
Jørgen Hammer
Representanter i Studenttinget 2019
Anna Sæbø Nøstbakken
Helene Sylvarnes
Stian Sunde
Camilla Hatland
Henriette Magnussen
Kandidater region sør
Øyvind Hatland
Søk om penger
Refusjon, honorar og godtgjørelse
Jonas Hagesæther Røthe
Fredrik Sørensen
Yannick Broese van Groenou
Katrine Lie Strandos
Emma Wolden Bersagel
Stian Sunde
Camilla Børhaug
Narin Fjæreide
Resources
Jonas Oliver Hui Dahl
Johannes M. Knudsen
Marita Helland
Kristine Sævig Frantzen
Randa Kalaji
Cecilie Fredheim
Kandidater AU 2018-19
Kristina Ersland
Emilie Øgård Hansen
Documents
Petter Haukaas Dyngeland
Karoline Lester Turøy
Yidnekatchew Bekele
Jesper Krusell
Mona Solheim
Yannick Broese van Groenou
Martine Ottesen Antonsen
Camilla Børhaug
Mari Ingeborg Bjor Hognestad
Emma Wolden Bersagel
Lars Emil Mossefinn
Aleksander Aasen
Solveig Eline Mathiassen
Our partners
Fredrik Sørensen
Lilly Veim Eikje
Kristoffer Frøyen
Adrian Stinessen Haugen
Marie Rønnevik
Cecilie Fredheim
Bjarne Kattenberg
Kandidater region nord
Anders Gunnar Helle
Tommy Steindal Tobiassen
Malin Hassum
Kontakt
Sindre Kvam
Line Stenberg
Ole Henrik Bach
Signe Grindheim
Morten Nordvik Hovland
Kandidater Studenttingsvalget 2018
Karianne Fiske
Lars Emil Mossefinn
Cecilie Fredheim
Bjørn Olav Østeby

Lederkandidater

Bjørn Olav Østeby