Representanter 2018

Faste representanter

Liste over valgte representanter for Studenttinget på Vestlandet 2018.

Bjørn Olav Østby (22), Bergen, Øk.Adm.
Cecilie Fredheim (23), Stord, GLU 5-10
Ellisiv Førde Holmstrøm (27), Bergen, Master i Samfunnsarbeid
Henriette Prestårhus Magnussen (24), Bergen, GLU 1-7
Jesper Krusell (23), Haugesund, Branningeniør
Joakim Sunde Fossheim (25), Sogndal, GLU 1-7
Jonas Hagsæther Røthe (21), Haugesund, Maskiningeniør
Jonathan Andersen (21), Stord, Sykepleier
Julian Hemmingsen (22), Sogndal, Fornybar Energi
Kristoffer Frøyen (24), Sogndal, GLU 1-7
Line Stenberg (22), Haugesund, Nautikk
Maria Celine Skjelberg (21), Bergen, Byggingeniør
Mikael Sebastian Husevik (27), Bergen, GLU 5-10
Odin Einarsønn Karlsen (25), Førde, Energi, Elkraft og Miljø
Øyvind Hatland (30), Bergen, Kommunikasjonsingeniør
Pia Oline Lilleskare Lunde (22), Bergen, GLU 1-7
Rikke Bratt Børsting (25), Bergen, Fysioterapi
Silje Eldegard (21), Bergen, GLU 1-7
Stian Farestveit Kjenes (20), Bergen, Øk.Adm
Synne Melve Sulen (26), Førde, Sykepleier

Varaliste

Nord

  1. Celin Stordahl (Sogndal)
  2. Camilla Hatland (Sogndal)
  3. Emma Wolden Bersagel (Sogndal)
  4. Paulina Zaremba (Sogndal)
  5. Malin Hassum (Sogndal)
  6. Marita Helland (Sogndal)
  7. Ida Grønstøl Hauge (Førde)
  8. Helene Sylvarnes (Førde)

Midt

  1. Benjamin Johan Madsen (Bergen)
  2. Tommy Steindal Tobiassen (Bergen)
  3. Pedram Sabzehie (Bergen)
  4. Anna Sæbø Nøstbakken (Bergen)
  5. Helene Aarrestad (Bergen)
  6. Lilly Veim Eikje (Bergen)
  7. Kristin Svanholm (Bergen)
  8. Maren Gullvåg Aasen (Bergen)
  9. Israt Jahan Begum (Bergen)
  10. Yannick Alexander Broese van Groenou (Bergen)
  11. Thomas-André Dahl (Bergen)
  12. Thomas Reite (Bergen)
  13. David Wefring Osen (Bergen)
  14. Line Dale Fonnes (Bergen)
  15. Bettina Henriette Strand Vik (Bergen)
  16. Alexandra Jellestad (Bergen)

Sør

  1. Morten Nordvik Hovland (Haugesund)
  2. Morten Knoph Svestad (Stord)
  3. Vilde Andrea Knutsen (Haugesund)
  4. Martin Dragland Granum (Haugesund)
  5. Johannes Ellingsen (Stord)
  6. Alexander Selsvik (Haugesund)
  7. Petter Haukaas Dyngeland (Stord)
  8. Sigmund Stokken (Stord)